افزونه صدور فاکتور حرفه ای ووکامرس آی فکت | iFact

تومان158,000

افزونه صدور فاکتور حرفه ای ووکامرس iFact | پلاگین فاکتور ووکامرس iFact
ایجاد فاکتور ووکامرس | فاکتور ووکامرس iFact

معرفی افزونه صدور فاکتور حرفه ای ووکامرس iFact

ارائه فاکتور برای کلیه سفارشات یک فروشگاه اینترنتی ضروری میباشد. توسط این افزونه شما قادر خواهید بود برای سفارشات ووکامرسخود یک فاکتور کاملا حرفه ای ایجاد و چاپ کنید. همچنین این افزونه قابلیت ارسال فاکتور به ایمیل مشتری به صورت دستی و خودکار را نیز دارا میباشد.

این محصول دارای لایسنس از سرویس گارد ژاکت می‌باشد و تنها در یک دامنه قابل نصب و استفاده است. لطفا کلید لایسنس را فقط در دامنه اصلی فعال نمایید.

 

این افزونه قدرتمندترین افزونه فاکتور در فروشگاهای ایرانی میباشد و هیچ نمونه مشابه از نظر قابلیت ها و عملکرد دارا نمیباشد. تعداد فروش، امتیاز و دیدگاه خریداران گواه کیفیت بالای محصول میباشد.

 

در صورتی که با خطای The file is corrupted مواجه شدید با شرکت هاست تماس بگیرید و از فعال بودن ماژول ionCube در هاست اطمینان حاصل کنید. همچنین نسخه PHP هاست روی ۵٫۶ یا ۷٫۱ باشد.

 

 

نکات مهم:

  • سازگاری با دستگاه POS و قابلیت چاپ برچسب پستی کوچک تست نگردید. فقط به استناد تصویر ارسالی توسط یکی از خریداران افزونه که در پایین همین صفحه موجود میباشد.
  • امکان دریافت فایل PDF فاکتور از قابلیت های افزونه نیست. فایل PDF از طریق پنجره ای که مرورگر قبل از چاپ در اختیار شما قرار میدهد قابل دریافت است. همچنین توجه داشته باشید که فقط در آخرین نسخه مرورگرهای Chrome و FireFox تست گردید.

 
قالب برچسب پستی:

 

لیست سفارشات:

 

فاکتور چاپ شده توسط دستگاه POS به عرض ۸ سانتی متر (ارسالی توسط یکی از خریداران):

 

نمونه برچسب های پستی کوچک ارسالی توسط یکی از خریداران افزونه:

برخی از فایل های این افزونه با ionCube کدگذاری شده اند که لازمه آن فعال بودن Ioncube Loader در هاست میباشد. همچنین نسخه PHP بایستی ۵٫۶ و یا ۷٫۱ باشد. لازم به توضیح میباشد تمام سرورهای استاندارد امروزی این قابلیت ها را دارا میباشند.